MS FASHION

Slovenská módna návrhárka Marta Šuleková šije a navrhuje šaty už od roku 1987. Móda je odmalička jej súčasťou, má rada výzvy a farby. Značka MS Fashion je výsledkom jej dlhoročných skúseností.

Modely MS Fashion Marty Šulekovej sú typické svojou prepracovanosťou a kombináciou rôznych materiálov, ktoré v celku vytvárajú naozaj orignálny dojem. Jej modely sa nesú v znamení originality, jedinečnosti, krásy a lásky. Každý jeden model z jej dielne je precízne vypracovaný s vysokým podielom kvalitnej ručnej práce a s citom pre detail.

Okrem navrhovania a šitia svadobných, spoločenských a luxusných rób sa venuje aj šitiu oblečenia na bežné nosenie.

K zákazníkom pristupuje individuálne, na profesionálnej úrovni. Navrhne a ušije šaty na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Šaty značky MS Fashion Marta Šuleková reprezentovala aj Petra Denková II. Vicemiss Slovensko 2015 na medzinárodnej súťaži krásy Miss Supernational, Timea Trajtelová majsterka sveta a Európy v Bikini fitness, tiež tanečná škola Dance Attack.

Jej modely môžete nájsť pod značkou MS Fashion v svadobnom salóne Marta v Mýtnej, kde Vás rada srdečne privíta.

V priestoroch Svadobného salónu Marta sa nachádza aj kvetinárstvo MS Marta, kde Vám vytvoria krásne kytice (svadobné, gratulačné, smútočné a iné), flower boxy, detské alebo sladké boxy, rôzne darčekové balenia a iné.

Prvoradou snahou je, aby všetky služby, ktoré poskytujeme naplnili očakávania zákazníka.